Obvestila članom - Planinsko društvo LPP

Otvoritev koče 30. 5. 2016

Sklic izrednega zbora članov PD Integral 2016

Zaključni račun PD Integral 2015

Glasovanje za naj planinsko kočo

Nova pridobitev na naši koči

Otvoritev koče 30.05.2015

• Vabilo na 41. zbor članov najdete TUKAJ.

Vsem našim članom priporočamo obisk 9. festivala gorniškega filma Domžale ki se bo odvijal 23 – 27. februarja 2015. Več o festivalu si lahko preberete TUKAJ.

• Članarina PZS za leto 2015: Na podlagi 32. člena Statuta Planinske zveze Slovenije in na osnovi predhodnih usklajevanj je upravni odbor Planinske zveze Slovenije na svoji 3. seji, 23. 10. 2014, sprejel Pravilnik o članstvu posameznikov. Na podlagi 12. člena pravilnika se izda Navodilo za izvajanje Pravilnika o članstvu posameznikov.
Podrobnosti najdete Tukaj.

• GORSKA REŠEVALNA SLUŽBA – društvo Ljubljana naproša člane k sodelovanju zbiranja sredstev za potrebe izvajanja intervencij v gorah in nujno opremo za Gorske reševalne službe – društva Ljubljana. Če želite prispevati 1 EUR pošljite sporočilo SMS s ključno besedo PODVIG na številko 1919. Prispevate lahko uporabniki mobilnih storitev Telekoma Slovenije, Izimobila, Debitela, SiMobila in Tušmobila.

• 15. novembra 2014: Gorniške navdušence še posebej vabijo na ponovitev priljubljene predstave Pavla nad prepadom, za katero je avtorje navdihnila z življenjem alpinistke Pavle Jesih. Ponovitev bo na sporedu v soboto, 15. novembra, ob 20.30 uri.  Več o predstavi si lahko preberete TUKAJ.

• 28. september 2014: Koča na Planini pri Jezeru zapira svoja vrata in obratuje le še do nedelje 28.09.2014.
V zaprti koči je izven sezone obiskovalcem na voljo zimska soba, ki ima pograd z devetimi ležišči in ustreznim številom odej!

Zvonko Čemažar – Klic gora
————————————-
Pobelil kmalu
bo sneg planine,
gozdove temne,
poti v doline.
Zaprle bodo
se koče male,
na njih ostal bo
lep spomin.Zdaj s planine
moram iti,
posloviti
se od nje.
Drugo leto
pa spet vneto
meril njene
bom steze.

• 27. septembra 2014: Brezplačen tečaj “Dan varnejšega gibanja v gorah v kopnih razmerah“. Več o tečaju si lahko preberete TUKAJ.

• 7. april 2013:   Srečanje pobratenih planinskih društev SPD Trst in PD Integral,  v okviru srečanja se bomo sprehodili po Rilkejevi poti do Devinskega gradu. Odhod ob 7:00 izpred LPPja! Prijavite se do četrtka 4.4.2013!

• 15. februar 2013: Praznovanje 120-letnice SPD/PZS in slavnostna akademija

Iskanje

Rezervacijski sistem za kočo

Društvena pisarna na Celovški 160 v Ljubljani je odprta vsak četrtek v mesecu:
od 14:00 do 18:00

Telefon 01/582 27 51
E-pošta: pdlpp1974@gmail.com
Številka koče na Planini pri Jezeru:
(samo v sezoni od junija do konca septembra)

Pristopna izjava za nove člane

Prijava na obvestila

Za prijavo na obvestila kliknite povezavo:

Vremenska napoved za Planino

Za natančno napoved kliknite na sliko!

Povezave:

LPP, d.o.o